Ertuğrul Erdoğan’ın yeni kitabı “Corona Yalnızlığı” Çıktı

Şair-Yazar Ertuğrul Erdoğan’ın korona günlerinde kaleme aldığı yeni kitabı, “Corona Yalnızlığı” okuruyla buluştu. Ertuğrul Erdoğan, “Yalnızlık ve aşk… Çocukları, babalarını yurt dışında arıyor… Bulabilecekler mi?” diyerek, bir solukta okunacak kitabın müjdesini verdi. Ceren Yayınları’ndan çıkan kitabın kapağı, Mahmut Can Papiroğlu tarafından tasarlandı.

“Corona Yalnızlığı”, uzun süredir gündemimizden düşmeyen koronayı ve bu günlerde yaşanan güzel bir aşkı anlatıyor. “Vehbi Bey’in kimsesi yoktur. Eşi ve çocukları tarafından terk edildikten sonra on yıla yakın bir huzurevinde barınmış, günün birinde aklına esince oradan ayrılarak kiralık tuttuğu küçük bir öğrenci dairesine yerleşerek burada korona günlerine yakalanmıştır. Öğrenciler, evlerine döndüklerinde tek başına kalır. Sokağa çıkma yasağı ilanında tek eğlencesi odasındaki televizyondur. Ama insan bir evde ne kadar yalnız kalıp oyalanabilir ve kendi özgürlüğünü ne kadar kısıtlayabilir?” Bu sorunun yanıtı ise, kitapevleri ve internet satış sitelerinde yerini alan kitapta.

“Mor Gözdeki Hüzün”, “Sonrasız Kadınlar” ve “Vallahi Öptürmem” başlıklı kitapları olan Ertuğrul Erdoğan halen Sakarya’da yaşamını sürdürmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ