MedaKitap Yayınları 1 Yaşında!

ZAYTUNG ZONE & MedaKitap işbirliği ile devam eden Ankara Edebiyat Buluşmaları, MedaKitap Yayınlarının kuruluş yıldönümü kokteyli ile devam ediyor.

MedaKitap Yayınları 1 Yaşında!

Ankaralı bir yayın evi olan MedaKitap Yayınları, 1 Ekim 2016’da başlattığı Medakitap & Zaytung Zone Ankara Edebiyat Buluşmalarına MedaKitap Yayınları’nın 1. Yaş günü kutlamasıyla devam ediyor.

2016 yılı Ocak ayında yayın hayatına başlayan MedaKitap Yayınları, 2016 yılı içinde yayınladığı kitaplardan sonra, Ocak 2017’de de, Ali Hikmet Eren’in Kirli Tahir ve MedaKitap Tayfası’nın ortak projesi olarak hayata geçen, Serdar Aydın’ın yayına hazırladığı Beethoven’ın Odası kitaplarını da 1. yaş gününde okurla buluşturuyor.

“Bu korkunç, acımasız ve merhametsiz dünyada, içimizdeki derdi söyleme ve öteki ile paylaşabilme kaygımız var…” düşüncesiyle bir yıl önce yola çıkan MedaKitap, iki yeni kitabını raflardan önce, geleneksel Buluşma Kokteyli ile okurlarına ve edebiyatseverlere sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

28 Ocak 2017 Cumartesi 15.00’te Zaytung Zone’da gerçekleşecek buluşmaya bütün edebiyatseverler davetlidir.

Yayın hayatında birinci yaşını dolduran MedaKitap Yayınları’nın, davetlilere özel bir de armağanı var; Serdar Aydın’ın yayına hazırladığı ortak bir MedaKitap projesi olan, Beethoven’ın Odası!

İki haftada bir, Cumartesileri yapılacak olan ZAYTUNG ZONE & MedaKitap Ankara Edebiyat Buluşmaları’nda edebiyatçılar konuk edilerek, söyleşilerle, edebiyat severlerin Ankara merkezli olarak bir araya gelmeleri hedefleniyor.

ZAYTUNG ZONE & MedaKitap Ankara Edebiyat Buluşmaları, Mayıs 2017’ye kadar devam edecek olup, ücretsiz düzenlenen etkinliklerin duyurusu, sosyal medya ve basın aracılığıyla ayrıca duyurulacaktır.

Ankara Edebiyat Buluşmalarında tüm edebiyat severlerle buluşmak dileğiyle, saygıyla duyurulur.

ZAYTUNG ZONE & MedaKitap

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ