Başkent’i Kahve Kokusu Saracak

Pandemi dolayısıyla bir süredir yapılamayan Ankara Coffee Festival, yeniden kahveseverlerin karşısında. Festival, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde 5. kez Bilkent Center’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Dream Sales Machine tarafından düzenlenen etkinlik, 1-2-3 Ekim 2021 tarihleri arasında Bilkent Center’ın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Kahve festivalinde kahve lezzetleri, kahve dükkanları, kahvenin tüm paydaşları, konserler, seminerler ve workshoplar ziyaretçilerle buluşacak. Türkmen, Can Bonomo, Bedük gibi tanınmış isimleri ağırlayacak olan festival boyunca 24 canlı konser yapılacak. Genç yetenekler ve Ankaralı müzik grupları da Ankara Coffee Festival’de performanslarını sergileme fırsatı bulacak.

Festival’de 1 Ekim Cuma günü; Boyalı Kuş, Arubaluba, Sattas, Gipsy Pavillion, Sinağrit Baba, Jabbar ve Bedük, 2 Ekim Cumartesi günü; Wu Wei Trio, Slugs Band, Ege Çubukçu, De Lejos, Goril Reggea Band, Tuğçe Doğu feat. No Spoon ve Can Bonomo, 3 Ekim Pazar günü ise; Depo Flamenco, Kara Ejderha, Melis Fiş, Demirabi, No Spoon, Ikaru ve Gökhan Türkmen sahne alacak.

Haber: Çağla Göksel ÇAKIR

Bilgi: murekkephaber.com, festivall.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ