Yazarlar Üsküdar’da Kitaplarını İmzalıyor

Meral Kurulay, Kerime Ural Cengiz ve Zeynep Kasap; 23 Ağustos Pazar günü, “Cumba’dan Kadınlar Kalemleriyle Doğuyor” başlıklı etkinlikte kitaplarını imzalayacak. Cumba Kültür Sanat Platformu tarafından düzenlenen etkinlik, “Hanımeli Kafe- İcadiye Mah. Müeccimbaşı Sk. 11/1  Kuruçeşme-Üsküdar” adresinde, 14.00-18.00 saatlerinde gerçekleştirilecek.

Anılan buluşmanın ruhuna uygun olarak düzenlen kolektif imza gününde Meral Kurulay, “Bana Hikaye Anlatma”; Kerime Ural Cengiz, “Toprağın Elleri” ve Zeynep Kasap, “Mut” başlıklı kitabıyla okurlarının karşısında olacak. Yazarlar, okurlarıyla sohbet edip, soruları yanıtlayacak. Ayrıca, müzik eşliğinde şiirler okunacak.

Etkinlikle ilgili olarak, yazarların yaptığı ortak açıklama ise şöyle:

“Amacımız kitaplarımızı bir araya getirip yeni bir söz söylemek. Ayrıca, pandemi nedeniyle bunalmış olan okurlarımıza nefes aldırmak. Anlamlı bir buluşma olacağına inanıyor, etkinliğimize destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Kadınlar yazacak, kadınlar çoğalacak ve dünya güzelleşecek. Sanat varsa, hayat vardır!”

Meral Kurulay ve  Zeynep Kasap, Kadıköy’de; Kerime Ural Cengiz, Üsküdar’da yaşamını sürdürüyor. Cumba Kültür Sanat Platformu ise, Üsküdar’da faaliyet göstermekte olup, bünyesinde çoğunluğu ev kadınlarından oluşan tiyatro topluluğu bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ