Antakya Film Festivali Duyurusu…

  • 26 Nisan 2020
  • 362 kez görüntülendi.

Sevgili Sinema Severler,

“Antakya Film Festivali” yönetimi olarak yaşamakta olduğumuz bu Corona virüsü günleri içinde, yarışmaya katılan filmlerin içimizdeki heyecanını bir kez daha yaşatmak ve eserlerimizin bir çok kişiye ulaşmasını sağlamak için, Festivalimizde başarılı olup Ödül alan filmleri belli süre sizin de katkılarınızla online erişime açıyoruz.

Bu nedenle, Coronavirus sürecindeki sanat etkilerini, COVID-19 gibi sistematik düzeyde, küresel tehditlerle karşı karşıya kaldığında sanatın rolünü ve değerini keşfetmek için etkili sanat dünyası aktörleri seslerini bir araya getiriyor.

Bu dayanışma ile, Coronavirüs ile ekolojik durumumuzu vurgulamak için yapılacak etkinliklerden, Uzmanlar, “virüsü doğanın ateşle oynayan medeniyetlere ilk uyarı atışı” olarak nitelendirdi.

Biz sanatçılar ve sanat organizasyonları bu benzeri görülmemiş salgının sağlık, ekonomik ve ruhsal etkilerini hafifletmek için var gücümüzle mücadele etmekteyiz. Kriz sonrasında daha iyi bir dünya inşa etmek için sanatın nasıl bir rol oynayabileceğini birlikte keşfetmiş olacağız.

27 Nisan da başlayacak “Antakya Film Festivali Online film şenliği”ne siz de evinizden ilan edeceğimiz programdan dilediğiniz film linklerini seçerek izleyebileceksiniz.

Etkinliğimiz 1 Haziran’a kadar, her hafta farklı filmler gösterilerek devam edecek.

Size mutlu seyirler diliyoruz.

Antakya Film Festivali yönetim ekibi adına

Festival Direktörü

Talip Karamahmutoğlu

Ansam Kültür Derneği

www.ansam.org.tr 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ